На зимову перерву — у трійці лідерів

13 грудня домашній матч тринадцятого туру Прем’єр-ліги проти ФК «Маріуполь» футболісти чернігівської «Десни», через складні погодні умови, вимушені були провести в Києві на НСК «Олімпійський». Це був останній матч перед зимовою перервою.

У першому таймі обидві команди грали рівно, час від часу, проводячи небезпечні атаки, але відкрити рахунок не вдалося.

На початку другої половини гри чернігівські футболісти відкрили рахунок у матчі. Дмитро Хльобас, вийшов віч-на-віч із голкіпером гостей Євгеном Гальчуком, але не зумів його переграти. М’яч потрапив до Пилипа Будківського, удар якого, заблокували захисники маріупольців. Натомість Єгор Картушов впевнено зіграв на добиванні, відправивши м’яч у ворота.

На 56-й хвилині «сіверяни» подвоїли рахунок. Олексій Гуцуляк здійснив стрімкий рейд майже через усю половину поля азовців, віддав пас ліворуч на Дмитра Хльобаса, який і зробив рахунок 2:0.

Після забитого голу футболісти «Десни» впевнено контролювали хід гри і виграли матч.

Отже, після перемоги над ФК «Маріуполь» з рахунком 2:0, «Десна» продовжує перебувати на третій сходинці у турнірній таблиці. Лідирує в Чемпіонаті київське «Динамо», друге місце посідає донецький «Шахтар».

Матч чотирнадцятого туру Прем’єр-ліги футболісти чернігівської «Десни» проведуть після зимової перерви на виїзді проти луганської «Зорі». Базовий день туру – 13 лютого.

Результати матчів 13 туру:

«Десна» (Чернігів) – ФК «Маріуполь» 2:0.

ФК «Олександрія» – «Зоря» (Луганськ) 0:2. «Динамо» (Київ) – «Колос» (Ковалівка) 2:2.

«Рух» (Львів) – СК «Дніпро-1» 4:1. «Ворскла» (Полтава) – ФК «Минай» 1:1.

«Олімпік» (Донецьк) – ФК «Львів» 1:1. «Інгулець» (Петрове) – «Шахтар» (Донецьк) матч не відбувся.