Некомфортні маршрутки-колимаги замінять на сучасніші

У Верховній Раді зареєстрували законопроект щодо заміни старих маршруток у міському транспорті. Про це повідомив Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

 На своїй сторінці у Фейсбук міністр зазначив, що необхідно покінчити з ерою старезних маршруток.

— У Верховній Раді зареєстровано законопроект №4583, мета якого закінчити зі старими маршрутками у міському транспорті, — написав він.

Прийняття цього законопроекту дасть можливість нарешті вимагати від перевізників якості та залишити в минулому старі та рoзвалені автобуси.

— Для цього ми взагалі міняємо підхід та пропонуємо замість не завжди прозорих конкурсів на маршрути почати закуповувати транспортну послугу через ProZorro, — зауважив Криклій. — Це відкрита та прозора конкуренція, а конкуренція завжди підвищує якість.

І що важливо — міста самі зможуть визначати ціну та справедливо платити за кілометри, які обслужено.

Цим ми закінчуємо дискримінацію пільговиків, так як перевізник вже отримує гроші за кілометри. Ключове слово – кілометри, а не «зібрані гроші з пасажирів.

На думку міністра, такий підхід також дасть можливість вимагати від перевізників не тільки обслуговування пасажирів на комфортних автобусах, але й встановлення трекерів та валідаторів для електронної оплати.

— Дякую містам та експертам за співпрацю, та дуже чекаємо на прийняття законопроекту, — додав міністр.

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте