Неподалік річки Десна незаконно добували пісок

У прибережній захисній зоні р. Десна, в 60 метрах від берега, екологічні інспектори зафіксували факт видобування корисних копалин – піщано-гравійної сировини (піску).

Протизаконні дії виявлені під час проведення заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням природоохоронного законодавства на території Велико-Устинської сільської ради Сосницького району Чернігівської області.

За візуальним оглядом було встановлено, що видобування корисних копалин проводилось за допомогою механічних засобів (кар’єрним способом) невідомими особами.

Попередньо встановлено, що пісок видобувався технікою філії Сосницької дорожньо-експлуатаційної дільниці. При цьому порушувались вимоги статей 16, 19, 23 Кодексу України про надра, статті 61 Земельного кодексу України.

Розраховано розмір шкоди, заподіяної державі у результаті самовільного користування надрами, обраховано збитки на суму 1 582 960,68 гривень.

Як повідомили виданню  sknews.net  у Державній екологічній інспекції у Чернігівській області, матеріали справи направлено до Сосницького відділення Менського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Чернігівській області з метою встановлення осіб порушників та притягнення їх до відповідальності.

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте