«Непрофесійний» поліцейський спіймався сам на злочині

Прокуратурою Чернігівської області області завершено розслідування за фактом постачання правоохоронцем наркотиків до Чернігівського слідчого ізолятора.

Про це повідомили в пресі-службі прокуратури Чернігівської області.

Слідчим відділом прокуратури Чернігівської області завершено досудове розслідування стосовно працівника одного з територіальних відділень поліції та  засудженої, які організували передачу особливо небезпечних наркотичних засобів особам, що утримуються в Державній установі «Чернігівський слідчий ізолятор».

Встановлено, що у листопаді 2017 року правоохоронець з метою збуту особливо небезпечних наркотичних засобів у місця позбавлення волі, діючи за попередньою змовою із засудженою, під приводом проведення поза межами установи виконання покарань за її участю слідчих дій, незаконно організував придбання, зберігання та перевезення опію ацетильованого до слідчого ізолятора.

Органом досудового розслідування дії працівника поліції та засудженої кваліфіковано за ч. 2 ст. 307 КК України (незаконне придбання, зберігання, збут та передача наркотичних засобів у місця позбавлення волі).

Обвинувальний акт направлено до суду для розгляду по суті. Санкція ч. 2 ст. 307 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 6 до 10 років з конфіскацією майна. 

Ще цікаві публікації

Залиште свій коментар

Дякуємо за Вашу думку