Незламна Ніна Лемеш перемогла колись і тепер

Ніну Лемеш призначили заступницею Міністра молоді та спорту. Про це сьогодні, 8 квітня, під час засідання Кабміну сказав Міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов, повідомляє Суспільне Чернігів.

Електронну декларацію кандидата на цю посаду Ніна Лемеш подала 13 березня.

Нагадаємо, до призначення на посаду з 2015 по 2020 рр. Ніна Лемеш очолювала департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

3 березня написала заяву на звільнення з посади директорки департаменту.

Цьому передував конфлікт з керівництвом Чернігівської ОДА.

12 лютого у коментарі Суспільному Ніна Лемеш розповіла, писати заяву на звільнення їй сказав голова облдержадміністрації Андрій Прокопенко.

Причиною звільнення назвав нецільове використання грошей, зокрема, при підготовці проектно-кошторисної документації на ремонт Молодіжного центру.

Нагадаємо, його не змогли розпочати, бо в документах замість слова «реставрація» стояло «реконструкція». Вдруге, того ж дня, розповіла Ніна Лемеш, її змушував звільнитися вже заступник голови ОДА Андрій Подорван.

24 лютого голова облдержадміністрації Андрій Прокопенко підписав розпорядження, згідно з яким діючий департамент сім’ї, молоді і спорту приєднали до департаменту культури і туризму.

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте