Акценти Армія Гроші Економіка Озброєння Популярне Силовики Слайдер Статті. Аналітика Технології Усі новини Фото Чернігівщина 

Новітній бронеавтомобіль Козак-2М1 проходить випробування

Чернігів. Козак-2М1. Що нового та коли закінчаться державні випробування?

Подолання машиною броду, болотистої місцевості, зимового бездоріжжя, десантування через верх та безліч інших питань вивчають спеціалісти Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки, що у Чернігові.

— Встановлена повністю незалежна підвіска, є можливість блокування всіх коліс. Машина досить прохідна — випробування прохідності відбувалися у місцях для руху суто гусеничної техніки, — розповідає ТВО начальника науково-дослідної лабораторії автомобільної техніки загальновійськового призначення Геннадій Нікіфоров.

Також була випробувана робота наявного озброєння, що встановлюється на дах автомобіля у спеціальній турелі. Як кажуть десантники, які також брали участь у випробуваннях, завдяки незалежній підвісці, тепер можна точно вражати противника на ходу — з залежною підвіскою це зробити можна, але досить таки проблематично.

Тривають випробування з листопада 2018-го, а закінчити їх заплановано навесні цього року.

Олександр Штупун,

Інформагентство Міноборони України (м. Чернігів)

Фото автора та з архіву ДНДІ

Ще цікаві публікації

Залиште свій коментар

Дякуємо за Вашу думку