Олександр Усик здолав натиск британського боксера Деріка Чісори

Вночі, з 31 жовтня на 1 листопада, в Лондоні відбувся видовищний бій. Для українського боксера Олександра Усика цей бій став першим серйозним випробуванням у незвичній для нього ваговій категорії — хевівейте.

Отже, Олександр Усик здобув перемогу над британцем Дереком Чісорою в 12-раундовому поєдинку.

Тож тепер Олександр отримав шанс поборотися за пояс чемпіона світу за версією WBO.  Багато експертів були впевнені в успіху українця, адже на його боці швидкість і неймовірні боксерські навички, які він продемонстрував і цього разу.

Багато експертів були впевнені в успіху українця, адже на його боці швидкість і неймовірні боксерські навички, які він продемонстрував і цього разу.

Британець Дерек Чісора показав теж свою міць під час бою, а хевівейт – його природна вагова категорія, в якій він провів 41 бій. Саме він є одним з 4-х боксерів, які зуміли вистояти 12 раундів проти легендарного екс-чемпіона Віталія Кличка 8 років тому.

Рахунок суддівських записок: 117: 112, 115: 113, 115: 113. Це 18-я перемога українського важкоатлета в 18 поєдинках на професійному рівні (13 він виграв нокаутом). Чісора зазнав 10-ї поразки в 42 боях.

Шкода, що жодне українське телебачення не показувало цей дивовижно-історичний бій. У Росії шанувальники боксу могли дивитися по телебаченню – канал РЕН-ТV. Щоправда, українські шанувальники боксу, серед них і автор цих рядків, могли вболівати за Олександра Усика, дивлячись бій по rackstreams.com. Єдину можливість офіційно дивитися в Україні цей поєдинок надавав сервіс Megogo, але платно — від 49 гривень коштував перегляд поєдинку.  У Росії, повторюю, боксерський двобій Усика-Чісори можна було переглядати безкоштовно по звичайному телевізору.

Сергій Кордик

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте