Оперативно зреагували однопартійці депутата, затриманого за хабар

В одній із своїх фундаментальних праць Карл Маркс колись писав: “Ничто человеческое мне не чуждо”. І хоча він аж у позаминулому столітті це відзначав, наші депутати, схоже, втілюють марксистські принципи саме сьогодні… Хоча ми не можемо обвинувачувати будь-кого, навіть і депутатів, у якихось протиправних діях  – нехай розбираються фахівці. Ми ж подаємо на розсуд читачів текст заяви, яку отримали від політичної партії “Наш край”.

Заява партії у зв’язку з корупційним інцидентом в Чернігівській облраді

31 березня чернігівські медіа повідомили про те, що заступник голови Постійної комісії Чернігівської обласної ради з питань регламенту, депутатської етики, законності та запобігання корупції, член фракції “Наш край” Артур Зінов’єв підозрюється в отриманні коштів за сприяння у вирішенні питання оренди одного з комунальних приміщень.

Партія «Наш край» виступає за якнайшвидше та об’єктивне розслідування цього інциденту.

“Наш край” незмінно залишається принциповим щодо боротьби з корупцією — ми рішуче підтримуємо боротьбу із цим ганебним явищем у всіх його проявах. Наша політична сила налаштована на викорінення хабарництва з усіх сфер життя нашої держави. Ті, хто представляють “Наш край”, мають бути гідними звання народного обранця та чистими перед законом, громадою та партією.

Чернігівська обласна організація “Наш край”

Від редакції: Нагадаємо, що напередодні отримання цієї заяви обласні ЗМІ проінформували своїх читачів про затримання поліцією Артура Зінов`єва під час отримання ним неправомірної вигоди.

Артур Зінов`єв, 1989 року народження, обраний депутатом Чернігівської обласної ради від Городнянського району. Перед тим працював у деяких виборних штабах кандидатів у депутати, зокрема, Миколи Зверєва. В обласній раді займає керівну посаду – він є заступник голови постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської етики, законності та запобігання корупції, депутатська фракція Політичної партії «НАШ КРАЙ». Голова громадської організації «Чернігівське обласне об’єднання« Милосердя і доброта».

Фото використане з Одноклассников.ру.

Ще цікаві публікації

One Thought to “Оперативно зреагували однопартійці депутата, затриманого за хабар”

  1. […] Нагадаємо, що цей добродій на початку 2017 року був затриманий поліцією під час отримання ним неправомірної вигоди. Читайте про це детальніше ТУТ. […]

Прокоментуйте