Оптимізація по-українськи: на Чернігівщині закриваються 62 школи

Невирішені проблеми в освітній галузі обговорені днями керівництвом Федерації профспілкових організацій Чернігівської області з головою обласної державної адміністрації. 

Голова Федерації профспілкових організацій Чернігівської області Ігор Москаленко акцентував увагу на багатьох аспектах стосовно соціально-економічної ситуації як в країні, так і на Чернігівщині. Освітня галузь — одне з питань, яке в процесі “круглого столу” активно обговорювалось.

Голова держадміністрації Валерій Куліч проінформував присутніх про домовленість з Прем’єр-міністром вирішити проблему виплати відпускних і заборгованості із зарплати бюджетникам протягом липня. Однак, на чому наголосив очільник області,  продовжиться оптимізація мережі освітніх закладів. Цього року буде зачинено 62 малокомплектні школи з кількістю учнів до 25 осіб. Натомість, в матеріально-технічному плані будуть посилюватися базові школи. Вже придбано 6 додаткових автобусів для перевезення учнів та знайдено кошти для подальшого розширення автопарку та ремонту доріг. Валерій Куліч запросив профспілки до спільного обговорення шляхів працевлаштування вивільнених педагогічних працівників.

Також окремими пунктом обговорення стало підвищення Урядом комунально-житлових тарифів. Нагадаємо, що в Чернігівській області вже зібрано більше 30 тис. підписів проти необґрунтованого стрибка вартості тарифів.

6 липня о 10 год. члени профспілок зберуться в м. Києві на попереджувальний марш протесту з пікетуванням КМУ та ВРУ.

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте