Гроші Політика Популярне Спецтема Суспільство Україна Усі новини 

Ось хто фінансує Прямий телеканал

Вже майже популярний в Україні «Прямий канал» має фінансове підґрунтя тих сил, які колись боролися проти нинішньої влади. І, зокрема, цей телеканал фінансує Олександр Янукович — син екс-Президента України Віктора Януковича.

Про це заявив 5 грудня у Верховній Раді під час обговорення питання щодо затримання Міхеїла Саакашвілі, народний депутат Сергій Соболєв (фракція блоку Юлії Тимошенко).

— Я з повагою ставлюся до представників ЗМІ, але те, що «Прямий канал» фінансується Олександром Януковичем — сином Віктора Януковича  — це виходить за всі рамки здорового глузду. З цим треба щось робити і негайно, — зазначив Соболєв.

«Прямий» — це переформатований телеканал Tonis.

Генеральний продюсер каналу Олексій Семенов.

Продюсер розважального напрямку каналу Ілля Ноябрьов.

Редакційна рада телеканалу: Геннадій Доценко, Катерина Флекман, Євгенія Захарова, Галина Ковальова.

Попри те, що канал має назву «Прямий», на його логотипі – скісні риски, які дещо нагадують лого російського каналу «Дождь».

— Ми будемо створювати канал, який буде складати враження, що він працює з давніх давен. Якщо комусь він схожий на «Дождь», це непогано. Я вважаю, що канал може бути схожим на багатьох, але його наповнення буде якісно інакшим, — пояснив Олексій Семенов Детектору медіа.

Перша заступниця голови Національної ради з питань телебачення та радіомовлення Ольга Герасим’юк нагадала, що саме Олексій Семенов створив також у свій час інформаційний простір – телеканали «112 Україна» та NewsOne, які схожі між собою і які досить часто працюють не на інтереси української держави через свої замасковані або відкриті антиукраїнські програми.

Ще цікаві публікації

Залиште свій коментар

Дякуємо за Вашу думку