Ось так Чернігів вболівав за «Десну» в єврокубках

24 вересня відбувся історичний для чернігівської «Десни» матч. Команда вперше у своїй історії зіграла в єврокубках. Суперником підопічних Олександра Рябоконя став німецький «Вольфсбург».

На жаль, продовжити свій шлях у Лізі Європи «Десні» не вдалося, вона поступилася з рахунком 0:2. До того ж, згідно формату турніру цього сезону, матч-відповідь не був передбачений, тож на стадіон у Чернігові єврокубки не завітали, але без свята футболу місто не залишилося.

За підтримки титульного спонсора «Десни» компанії Parimatch у Чернігові було відкрито фан-зону, де на великому екрані відбулася трансляція історичного для української команди матчу.

Подивитися гру зібралися кілька сотень глядачів, були там і молодіжна команда «Десни» і, звісно, чернігівські ультрас. Деякі вболівальники навіть прийшли із раритетною клубною атрибутикою, якій понад 30 років. Всі разом вболівали так, як це зазвичай робиться на стадіоні, то у фан-зоні панувала справжня футбольна атмосфера.

Команду підтримували до фінального свистка і навіть після закінчення ніхто не хотів розходитися, настільки у фан-зоні вирували емоції. Ще б пак, адже інтриги зберігалася до останньої хвилини, коли «Десна» пропустила другий м’яч.

З середини другого тайму чернігівці опинилися у меншості, але все ж зберігали шанси зрівняти рахунок та перевести гру в овертайм. Цього не сталося, але команда відчула смак єврокубків і тепер зробить все, щоб зіграти знову і нарешті привезти футбол міжнародного рівня у Чернігів.