Актуально Акценти ВИБОРИ Громада Політика Популярне Статті. Аналітика Усі новини Чернігівщина 

Ось які політсили керуватимуть громадами на Чернігівщині

Як повідомлялося, 24 грудня на Чернігівщині пройшли перші вибори голів та депутатів рад у Городнянській, Варвинській, Височанській (Борзнянський район) та Линовицькій (Прилуцький район) ОТГ. На момент закриття виборчих дільниць явка виборців становила майже 64%. Всього до виборчих списків у чотирьох ОТГ було включено понад 30 тис. місцевих жителів.

За попередніми підсумками, у Городнянській ОТГ ВО «Батьківщина» отримала 32,84% підтримки виборців (9 депутатів), Аграрна партія України – 18,96% (5 депутатів), БПП «Солідарність» – 14,48% (4 депутатів), «Наш край» – 10,75% (3 депутати), Опоблок – 8,7% (3 депутати), Радикальна партія Олега Ляшка – 5,43% (2 депутати).

У Височанській ОТГ ВО «Батьківщина» має 11 депутатів, «Наш край» представляють 7, Аграрну партію України – 3, БПП – 1. У Варвинській ОТГ Аграрна партія України та ВО «Батьківщина» мають по 11 депутатів, БПП та УКРОП по 1, також ще обрано 2 самовисуванців.

У Линовицькій ОТГ Радикальну партію представляють 11 депутатів, ВО «Батьківщина» – 3.

В об’єднаних територіальних громадах Чернігівщини, де відбулися перші вибори голів і депутатів рад ОТГ, 10 представників «Нашого краю» обрано депутатами Городнянської міської та Височанської сільської рад.

Як повідомив депутат Чернігівської міської ради від партії «Наш край», керівник виборчої кампанії Віктор Бистров, ці місцеві вибори вирізнялися брудними технологіями і підкупом виборців. Зокрема, поліція відкрила два кримінальні провадження за фактами підкупу виборців, у Варві у день голосування подано три заяви про незаконний підвіз людей на дільниці.

Ще цікаві публікації

Залиште свій коментар

Дякуємо за Вашу думку