Ось який насправді ненависник українства Вадим Рабінович

Автомобіль нардепа Вадима Рабіновича закидали яйцями у Чернігові. Поліція затримала близько десяти представників чернігівського осередку Нацкорпусу та ОУН. Все сталося на Болдиних горах, Рабінович приїхав туди покласти квіти до Вічного вогню.

Як повідомляє Суспільне, автомобіль зустрічав нардепа на пішохідній зоні. Керівник Чернігівського штабу «Нацкорпусу» сказав Суспільному, що саме це спровокувало конфлікт.

«Особисто бачили Рабіновича за кермом, у мене є відеофіксація. І поліція, замість того, щоб зупинити автомобілі, які рухались по зеленій зоні, по історичному місцю, вони нас розсунули і дали поїхати їм у своїх справах», – сказав Олександр Тарнавський.

Зі слів Олександра Тарнавського, Нацкорпус їх блокував, щоб їм оформили протокол за проїзд по зеленій зоні.

Між представниками патріотичних організацій та поліцією сталася штовханина. Затятий «поборник справедливості» Вадим Антошин, заступник голови обласної організації партії «За життя», сказав Суспільному: автомобіль мусив заїхати на зелену зону з міркувань безпеки. Вони готові заплатити штраф, якщо є правопорушення.

Між тим, як повідомляє видання «Новини Чернігівщини»,  автомобілі, на яких пересувався Вадим Рабінович зі свитою, проїхалися по історичних похованнях на Болдиній горі. Все це відбувалося під пильним контролем представників поліції та колишнього начальника поліції м. Чернігова Володимира Реберга.

Володимир Реберг

Жодного протоколу за пересування автотранспортом історично-захисною зоною, поліція не виписала. Та в даному випадку більше обурює інше – Рабінович зі свитою під охороною поліції їхав по могилах наших великих пращурів. Якби десь і хтось проїхався по території поховання євреїв, розголосу Рабінович наробив би на увесь світ.

 

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте