Підтверджено 183 випадки захворюваності медиків на COVID-19

В Чернігівській області отримано 183 повідомлення про клінічно підтверджені випадки захворювання на COVID-19 серед медичних працівників.

Про це редакцію повідомили в управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області.

З початку пандемії управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області отримано 183 повідомлення про клінічно підтверджені випадки гострого професійного захворювання медичних працівників внаслідок інфікування коронавірусною інфекцією, у тому числі 1 – із смертельним наслідком.

Найбільша ж кількість повідомлень зареєстрована у Львівській області – 1518 випадків, що складає 17,3% від усіх повідомлень в країні про випадки захворювання медиків на COVID-19 внаслідок виконання посадових обов’язків.

Як повідомили в управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області, загалом в Україні станом на 31 серпня розслідування завершено по 2 049 випадках, 783 з яких визнані пов’язаними з виробництвом, у тому числі дев’ятнадцять – смертельні.

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте