Подружжя Дзюби – переможці міжнародного конкурсу ім. Олеся Гончара

Тетяна та Сергій Дзюби – переможці міжнародного конкурсу імені Олеся Гончара журналу «Бористен».
Вітаємо!
Приємна новина надійшла з міста Дніпра. Відомі українські письменники з Чернігова Тетяна та Сергій Дзюби стали переможцями традиційного щорічного конкурсу ім. Олеся Гончара журналу «Бористен». Наших земляків нагороджено за багаторічну літературну, культурологічну діяльність із популяризації української літератури за кордоном.

Конкурс імені знаменитого класика нашої літератури, Героя України Олеся Гончара – престижний та міжнародний. А нині відзначено також Любов Василів-Базюк (м. Торонто, Канада); Іларіона Хейлика (посмертно) та Лідію Гулак-Рубан (Нью-Джерзі, США) за їхню подвижницьку діяльність на благо рідної України, яка завжди в була і буде в їхніх шляхетних душах.

Отримав цю почесну нагороду й знаний доктор права Олександр Панченко з м. Лохвиця на Полтавщині – за вагомий внесок у справу відродження Української Церкви, утвердження нашої державності та плідну працю в обороні прав і свобод українського народу.

Серед лауреатів конкурсу – мешканців славного міста Дніпра – освітянин Микола Цоколенко; керівник робочої групи зі створення «музею АТО» Юрій Фанигін і дружна волонтерська група ДНУ імені Олеся Гончара: Марія Бутиріна, Оксана Гудошник, Наталія Полішко, Лілія Темченко, Наталія Рекуненко, Оксана Коновець, Лариса Шейдаєва та Оксана Чугунова.

А Міжнародна Академія ЛІК діячів літератури, мистецтва та комунікацій із Німеччини (м. Франкфурт-на-Майні) та України (м. Одеса) присвоїла нещодавно письменникам, перекладачам і журналістам Сергієві та Тетяні Дзюбам шляхетне почесне звання – «Особистість слова і справи». Ці дипломи урочисто вручені в Чернігові.

Ярослав Савчин,

письменник, перекладач, прес-служба Міжнародної літературно-мистецької Академії України

На головному фото: Тетяна та Сергій Дзюби

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте