Поліція Чернігівщини: Від координації до конкретної допомоги

Вже шостий день поліцейські не лише регулюють рух транспорту, а й за необхідності мобілізують комунальників, дорожні служби, власників сільськогосподарських підприємств та лісових господарств.

Поліцейські входять до складу оперативного штабу з ліквідації можливих надзвичайних ситуацій при Чернігівській ОДА, що дає можливість оперативно узгоджувати дії різних відомств.

Від початку погіршення погодних умов поліція цілодобово слідкує за станом доріг в межах області. Якщо через погодні умови дороги перебувають в незадовільному стані, складається акт обстеження та передається до відділу по безпеці дорожнього руху Управління патрульної поліції.

За останні кілька діб на автошлях регіонального значення Н28 Чернігів — Городня — Сеньківка значно засипало снігом. Цим шляхом регулярно курсують далекобійники з південних країн, які не завжди мають досвід кермування за таких погодних умов.

Тож наразі там несуть службу посилені наряди груп реагування патрульної поліції та особовий склад роти патрульної служби поліції особливого призначення «Чернігів».

Під час регулювання дорожнього руху вони спілкуються з кожним водієм, аби переконатися, що ті справді зрозуміли, як варто пересуватися на засніженій дорозі.

Якщо водій нехтує рекомендаціями поліцейських, то може на своїй багатотонній вантажівці застрягти на узбіччі. Витягти фуру зі снігового замету дуже важко. Так, з п`ятниці на суботу довелося залучати гусеничну техніку Городнянського лісового господарства. Лише за її допомоги вдалося витягти зі снігового полону декілька фур у селі Бутівка та одну в Городні.

На цій трасі тривало розчищення снігу до самої ночі, зранку техніка вже теж відновила роботу.

У пункті пропуску «Сеньківка» поліцейські несуть службу разом із рятувальниками біля пересувного пункту обігріву.

Правоохоронці беруть із собою на службу великі термоси із гарячим чаєм, аби пригостити всіх бажаючих.

Окрім того, позавчора до поліції надійшло повідомлення про те, що на трасі неподалік Седнева утворився затор із півсотні вантажівок. Там упродовж дня регулювали рух групи реагування патрульної поліції. До вечора затор зник, там наразі триває розчищення дороги від снігу.

Поліцейські Чернігівщини закликають водіїв дотримуватися безпечної швидкості та дистанції, уникати різких маневрів. Також поліція звертається до пішоходів: будьте особливо уважними та обережними, перетинаючи проїзну частину.

Якщо через погодні умови ви опинилися у складній ситуації, або стали її свідком – звертайтеся на лінію 102.

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте