Політсила запропонувала суспільству «Повагу – кожному!»

Як відомо, «ОСНОВА» — це партія людей справи, для якої громадянин є основою суспільного й політичного устрою держави.

Тому ПОВАГА – одна з базових загальнолюдських цінностей, яка стоїть в одному ряду з такими цінностями як життя, свобода і щастя – це ключовий принцип будь-якого розвиненого суспільства, без якого не побудувати міцної держави.

Влада і її попередники відняли повагу в кожного громадянина, у всього народу, в держави. У зв’язку з цим партія «Основа» висунула в президенти Сергія Таруту, бо саме він зможе гарантувати повагу кожному громадянину України – від Заходу до Сходу.

Без відновлення поваги в країні не реанімувати економіку та престиж держави!

Сергій Тарута

Партія «Основа» пропонує програму «Повага – кожному!»

Новітня політична сила «Основа» обіцяє повернути повагу:

1) до людської праці – через гідні зарплати (працююча ЛЮДИНА повинна гідно заробляти й жити – зарплати мають відповідати доходам країн Східної Європи і складати 20-25 тис. грн., щоб на мінімальну зарплату можна було повноцінно жити за скромними європейськими стандартами, маючи не лише сало, а й баранину на столі);

2) до людей похилого віку – через гідні пенсії і турботу про їхнє здоров’я (ПЕНСІОНЕРИ повинні відчувати з боку держави не формальну, а реальну турботу про себе – середню пенсію необхідно збільшити до 10-12 тис. грн., а на підвищення пенсійного віку слід накласти мораторій);

3) до тих, хто вчиться – шляхом забезпечення гідної роботи після навчання, щоб переконати їх залишатися в Україні (МОЛОДЬ повинна лишатися в країні, отримуючи тут європейські зарплати);

4) до української родини та до молодої сім’ї (СІМ’Я повинна відчувати себе впевнено й захищено – мати можливість отримати довгостроковий іпотечний кредит під 3-4%, лояльні комунальні тарифи не більші за 20% доходів сім’ї, допомога батькам при народженні дитини має зрости, для сімей з дітьми варто ввести пільги зі сплати прибуткового податку);

5) до простої людини – до її права на думку, на інформацію, на мову, на безпеку (ГРОМАДЯНИН має бути впевнений в особистій захищеності від екстремістів, радикалів і правопорушників, мати право на свободу думки й слова, на вільне використання рідної мови національних меншин, на отримання інформації без цензури).

Отже, Партія «Основа» висунула в президенти людину справи — професіонала, промисловця, антикризового менеджера Сергія Таруту — людину з бездоганною репутацією (за плечима якої сотні тисяч створених робочих місць), людину, яка знає, що таке повага, який зможе знайти компроміс і забезпечити всебічний розвиток країни.

Закликаємо всіх людей справи підтримати Сергія Таруту і повернути країні повагу!

«Ми повинні повернути повагу держави до громадян, а громадян — до держави», — заявив Сергій Тарута на вересневому з’їзді партії «Основа» в Києві.

Обласний лідер партії «Основа» на Чернігівщині Андрій Дуплечев підтримує курс парії, адже сам є досвідченим підприємцем і добре розуміє, що повага до громадян є першочерговим стимулом до ефективної праці та рентабельної економіки.

А оскільки 4 листопада був День працівників соціальної сфери, то партійці щиро вітають всіх соціальних працівників, бо вважають, що їх робота – дуже важлива для гармонійного розвитку суспільства, сім’ї та кожного громадянина!..

Прес-служба політичної партії «ОСНОВА»

Ще цікаві публікації

Залиште свій коментар

Дякуємо за Вашу думку