Поплавський та Винник у Прилуках продемонстрували за кого слід голосувати

Триває Всеукраїнський передвиборчий тур лідера Аграрної партії України Михайла Поплавського та співака Олега Винника.

15 липня на центральній площі м. Прилуки Чернігівської області, незважаючи на потужну зливу, було велелюдно ꟷ перед прилучанами та гостями міста виступили зі своїми піснями творчі зірки. А перед концертом вони провели брифінг для місцевих та чернігівських журналістів, під час якого ґрунтовно розповіли про своє рішення підтримувати Аграрну партію України.

Михайло Поплавський цілком переконаний, що Аграрна партія – це партія кожного українця, тому що виступає за недопущення продажу землі без її інвентаризації, без створення Земельного банку.

«Аграрний сектор – локомотив української економіки, тому майбутнє країни за Аграрною партією, – переконаний очільник виборчого списку партії Михайло Поплавський. – Саме Аграрна партія пропонує конкретну програму дій для розвитку українського села й економіки країни в цілому. Ми з Олегом – патріоти, обидва вихідці з села, тому нам небайдужа доля нашої країни».

За словами Михайла Поплавського, лише партія аграріїв дасть можливість розвивати на селі малий і середній бізнес, аби селяни відчували себе господарями на своїй землі, мали від неї достойну винагороду і не виїжджали за кордон у пошуках кращого життя.

«Це нормально, коли партії звертаються до артистів. Я дуже хочу, щоб Михайло Михайлович привів АПУ до парламенту. Бо аграрії – це наша земля, це наше майбутнє. Тому в парламенті повинні з’явитися люди, які дадуть усім нам віру, що найкраще – вдома. Я знаю про що говорю, бо тривалий час жив за кордоном і дуже сумував за Батьківщиною»,– зазначив Олег Винник, який підтримує Михайла Поплавського та ідеологію Аграрної партії.

Олег Винник переконаний: у політику треба йти підготовленими, і саме такі люди є в Аграрній партії України.

«Я вірю, що українці підтримають достойних. Таких, які є у виборчих списках Аграрної партії України», – додав співак.

Олег Винник народився в сільській місцевості, а тому проблеми села йому дуже близькі.

«Кожен з нас може щось зробити для своєї країни. Ми сьогодні повинні тяжко працювати, адже в країні зараз велике горе — війна. І тому я підтримую Аграрну партію та Михайла Поплавського —людину слова і діла, справжнього господаря!» — сказав Олег Винник.

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте