Порозумітися вирішили служби: фіскальна й міграційна

Питання взаємодії та інформаційної співпраці обговорили під час робочої зустрічі начальник Головного управління Державної фіскальної служби у Чернігівській області Олексій Барановський та начальник Управління Державної міграційної служби у Чернігівській області Ксенія Лук’янець.

Керівники відомств та учасники зустрічі окреслили перспективи та основні напрямки співпраці щодо спільної протидії нелегальній міграції, зокрема, щодо обміну інформацією, проведення консультацій та використання напрацьованого досвіду.

Важливу увагу приділили питанню об’єднання спільних можливостей щодо виявлення порушень податкового законодавства фізичними особами – нерезидентами, які здійснюють діяльність у регіоні.

У ході зустрічі було опрацьовано подальші дії та заплановано ініціювати залучення до співпраці представників правоохоронних та інших органів влади області.

Пріоритетним завданням визначено започаткування інформаційного обміну з метою дотримання податкового законодавства як резидентами, так і нерезидентами України.

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте