Пошукова система Google продемонструвала кольори України

Україна сьогодні відзначає 28-му річницю Незалежності. Вночі з 24 серпня пошукова система Google продемонструвала кольори української ідентичності та національності.  

Так Goggle вирішив нагадати користувачам мережі про річницю Незалежності України.На святковому дудлі від Googlе зображений анімований прапор України, який рухається неначе від поривів вітру.

Окрім того, у синьо-жовті кольори «переодягнули» логотип Google, який розташований вгорі, поруч зі стрічкою пошуку.

Нагадаємо, у 2018 році Google, до 27-ї річниці Незалежності України, розмістив схематично зображення долини, гір і неба з хмарами, на тлі яких розвивається синьо-жовтий прапор.

У 2017 році Google відзначив такою ілюстрацією
У 2016 році в логотипі пошукача з’явилися жовто-блакитні символи з зображенням соняшникового поля, а з голубого неба засвітилися зоря.У 2015 році цей всесвітній пошукач теж обрамив головне зображення у системі вишитим вінком із калини.Так у 2015 році пошукова система Google продемонструвала кольори українського прапора.
День Незалежності — державне свято, що відзначається щороку 24 серпня на честь прийняття Верховною Радою УРСР Акту проголошення незалежності України.

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте