Про Героя України Василя Сліпака презентували фільм у Чернігові «МІФ»

У чернігівському міському кінотеатрі «Multiplex» вперше на теренах України організатори представили глядачам свою нову кінострічку – документальний фільм «Міф».

Фільм розкриває історію життя Василя Сліпака — оперного співака зі світовим ім’ям та унікальним голосом, активного учасника Революції Гідності, волонтера, добровольця та українського воїна за позивним «Міф», який в червні 2016 року під час виконання бойової задачі на Сході України загинув від кулі снайпера.

Як зазначив режисер фільму «Міф» Леонід Кантер, – це проста людина, звичайна людина, але неймовірно талановитий, неймовірно любляча людина і коли глядачі знайомляться з цією людиною ближче завдяки цьому фільму, то вони починають думати над тим, що вони насправді в цьому житті роблять. Я думаю, що це – дуже потужний приклад, яким треба бути насправді.

На презентації була присутня і головна героїня кінострічки Галина Клемпоуз, яка добре знала Василя Сліпака та воювала з ним на Сході України.

Місцеві мешканці залишилися дуже задоволеними фільмом, для них він виявився досить емоційним.

В подальшому презентація фільму відбуватиметься у більш ніж тридцятьох великих містах України, а офіційний показ в кінотеатрах країни відбудеться з 8 лютого цього року.

Ігор Березинський

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте