Про виплати пільгових нарахувань розповіла фахівчиня банку

Жителям Чернігівської області, які подали до 15 жовтня 2019 року заяву до органу соціального захисту населення на отримання пільги готівкою, виплата буде здійснюватися у готівковій формі в зазначений у заяві спосіб (банк або пошта). 

Про те, як діє механізм монетизації, розповіла заступниця начальника обласного управління АТ «Ощадбанк» Наталія Носенко. 

Отримавши готівку, пільговик має сплатити за спожиті послуги повністю.

Якщо пільговик своєчасно не звернувся до органу соціального захисту за місцем проживання, державну допомогу йому розрахують у безготівковій формі автоматично. Розраховані суми перераховуватимуться виключно в АТ «Ощадбанк» для подальшого проведення ним розрахунків з надавачами послуг за кожного конкретного пільговика щомісячно.

Протягом доби після перерахування коштів Ощадбанк направить на номер мобільного телефону пільговика повідомлення про проведені платежі за послуги з підприємствами-надавачами житлово-комунальних послуг. При цьому вказуються суми, що необхідно сплатити за кожним видом послуги.

Пряма мова:

Механізм «виплати» пільг через банк

Пільги: механізм виплати через банк. Наталія Носенко — заступник начальника обласного управління АТ «Ощадбанк». Про нововведення щодо пільг: https://www.facebook.com/Chernigivschina/videos/565987727547166/

Опубліковано Суспільний кореспондент Середа, 13 листопада 2019 р.

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте