Протидія незаконному використанню земель державної власності

За втручання прокурора відшкодовано понад 20 тис. грн збитків, завданих самовільним використанням земельної ділянки, інформують в прес-службі прокуратури Чернігівської області.

Органи прокуратури області постійно вживають заходів представницького реагування, спрямованих на поновлення інтересів держави у сфері землекористування.

Так, прокуратура звернулася до суду з позовом до одного з суб’єктів господарювання про стягнення понад 20 тис. грн збитків, завданих самовільним розорюванням земельної ділянки державної власності на площі 20 га на території Мамекінської сільської ради Новгород-Сіверського району.

Зазначений факт задокументовано працівниками Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області, якими і розраховано збитки, завдані безоплатним використанням землі.

Оскільки господарюючим суб’єктом зазначену шкоду у встановлені строки сплачено не було, прокурор звернувся до суду з відповідним позовом.

Господарським судом Чернігівської області позовні вимоги прокурора визнано обґрунтованими, позов задоволено у повному обсязі.

Подальша робота з протидії фактам незаконного використання земель триває.

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте