Регіональний грошовий скандал всесвітнього масштабу

У Чернігові — рідному місті футболіста дортмундської «Боруссії» Андрія Ярмоленка  — розгорівся серйозний скандал, який вийшов за межі футбольних полів регіону, а то й навіть України.

На початку цього року новим керівником міської дитячо-юнацької спортивної школи  «Юність» став голова Чернігівської обласної футбольної федерації Геннадій Прокопович.

І вже за деякий час він особисто звернувся до правоохоронних органів, аби вони розібралися з мільйонними коштами, які повинні були надійти до цього спортивного закладу як частина платежу солідарності від трансферу Андрія Ярмоленка в Дортмундський клуб «Боруссія» (Німеччина).

Чи не тому зацікавлені особи підбурили і батьків дітей, які займаються в цій спеціалізованій школі? Вони виступили проти затвердження нового директора закладу. Але коли журналісти запитали батьків чому вони проти призначення, відповіли, що їм так сказали тренери школи.

В цій ситуації цікавим є те, що задля отримання необхідної суми мільйонних коштів, була створена і громадська організація, яку абсолютно не за дивним чином так і назвали: «Чернігівський обласний футбольний клуб Юність». Пікантність цієї громадської організації у тому, що жодного реального й практичного відношення до Чернігівської спортивної школи «Юність» вона не має.

А тому в даний час слідчі Головного управління Національної поліції України в Чернігівській області вже розслідують справу про шахрайство.

І поки триває слідство, ми можемо зараз подивитися і проаналізувати всі аргументи «за» і «проти» як про нового директора школи, так і взагалі про кошти, а також про те, чому до цих пір спортивний заклад, для кого виділялись трансферні грошові «субвенції», так не отримав їх і досі.

Гроші ці планувалося і планується використати для капітального ремонту цього закладу, який має перетворитися з совкового й застарілого на сучасний спортивний комплекс.

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте