Реклама ОГОЛОШЕННЯ

ЩОДО ПОДАННЯ ОГОЛОШЕНЬ ТА РЕКЛАМНИХ МАТЕРІАЛІВ НА САЙТІ СЛІД ЗВЕРТАТИСЯ ЗА ТЕЛЕФОННИМИ НОМЕРАМИ: 0676971464; 093-533-7439 АБО ПИШІТЬ ТУТ, ЧЕРЕЗ ОПЦІЇ «НАПИШІТЬ НАМ» АБО “ПОВІДОМТЕ НОВИНУ”, ЧИ НАДСИЛАЙТЕ ЛИСТА НА ЕМАЙЛ: SPECKORTV@UKR.NET. ТАКОЖ ВИ МОЖЕТЕ БЕЗПОСЕРЕДНЬО ЗВЕРНУТИСЯ ДО РЕДАКТОРА ВИДАННЯ ЗА ДОПОМОГОЮ ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТИ SKORDYK@HOTMAIL.COM».

Знижки та безкоштовні оголошення

Діють гнучкі розцінки в залежності від форми та кількості подачі, наприклад, якщо реклама (оголошення) надаються на 2 і більше разів.

Безкоштовно в Інтернет-виданні вміщуються некомерційні соціальні оголошення (від приватних осіб).

Звичайні оголошення (“куплю-продам” і так далі) коштують 5 грн за добу.

Особливості

Окрім банерної реклами (розміщення мультимедійних, графічно-текстових матеріалів на сайті) Ви можете розмістити і текстову рекламу (розміщення на сайті рекламних статей, комерційних новин, анонсів, прес-релізів та ін.).

В інтернет-газеті можуть розміщуватися матеріали (анонси) про гадалок, знахарів, цілителів та ін.

Існують спеціальні умови для розміщення політичної реклами.

Для рекламних агентств, які бажають постійно співпрацювати з редакцією, існують відповідні знижки.

Від щирого серця

Кожен читач може привітати своїх рідних, близьких та друзів із найважливішими подіями: днем народження, весіллям, будь-яким святом тощо. Виготовляємо якісні відеопривітання. Можете надіслати й свої тексти вітань на електронну адресу:speckortv@ukr.netЩодо термінових вітань – телефонуйте за номером: 0676971464.

Привітання звичайне (не відео, текстове) з фотографією платне – 50 грн, розміщення відеопривітання обумовлюється окремо.

Comments are closed.