Сервіс: видають свідоцтва про народження дітей в пологовому будинку

В Чернігові привітали молодих батьків напередодні відзначення другої річниці запровадження в місті сервісу з видачі свідоцтв про народження дітей в пологовому будинку.

7 липня 2017 року напередодні відзначення другої річниці запровадження в місті Чернігові сервісу по видачі свідоцтв про народження дітей в пологовому будинку Чернігівської міської ради керівництво Головного територіального управління юстиції завітало до медичного закладу на урочисту виписку молодих мам.

Захід відбувся за участі начальника управління юстиції Олега Трейтяка, начальника Управління державної реєстрації В’ячеслава Харідкова, в.о головного лікаря пологового будинку Чернігівської міської ради Галини Леник та представників місцевих ЗМІ.

«Два роки тому ми дали старт новації Мін’юсту, завдяки якій батьки отримали можливість реєструвати новонароджених немовлят не витрачаючи зайвого часу на відвідування відділу державної реєстрації актів цивільного стану, а знаходячись разом із малечею в пологовому будинку. З листопада 2016 року стало можливим подавати в установленому порядку документи для реєстрації місця проживання малюків в закладах охорони здоров’я, де приймаються пологи. Це приємно порадувало молодих батьків, оскільки дало можливість не бігати по кабінетам посадовців, а навпаки пришвидшило процедуру оформлення документів», – поінформував керівник територіального управління юстиції.

Він зауважив, що Міністерство юстиції кожного дня робить кроки, які наближують наших громадян до європейської спільноти, відкривають можливості отримання послуг українцями максимально швидко та зручно.

«Окрім реєстрації народження дітей у пологовому будинку, у батьків є можливість зареєструвати у пологовому будинку і місце проживання дитини», – зазначив Олег Трейтяк.

«Цю подію у вашому житті ви не забудете ніколи і завжди будете згадувати її з посмішкою на обличчі та іскоркою в очах. Наші діти – це наше майбутнє, тож нехай доля ваших немовлят буде щасливою», – звернувся до батьків під час урочистої виписки начальник управління юстиції. Посадовці побажали мамам і татусям міцного здоров’я, благополуччя, любові, злагоди і миру і закликали приходити до пологового будинку ще, аби повторити і заново пережити радісні і водночас хвилюючі хвилини життя.

Відзначимо, що у Чернігівській області сервіс реєстрації народжень у пологовому будинку користується попитом. Так, за час функціонування даного сервісу щасливі батьки вже отримали 4260 свідоцтв про народження безпосередньо в закладах охорони здоров’я області, де приймаються пологи.

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте