Сильна промова Степана Хмари у Чернігові

Український політик, правозахисник, довголітній політв’язень радянських концтаборів, народний депутат України І, II та IV скликань, Герой України, Голова Всеукраїнського комітету захисту політв’язнів Степан Ількович Хмара 12 жовтня, у день свого народження, відвідав Чернігів.

Цього дня він взяв участь у церемонії нагородження захисників України народною відзнакою «Лицарський хрест добровольця». Заходи відбулися у Чернігівському національному музично-драматичному театрі ім. Т.Г.Шевченка.

ꟷ Мир може настати лише тоді, коли буде перемога, ꟷ зазначив Степан Хмара. ꟷ На жаль, цього не усвідомлюють ще ті, хто очолює зараз нашу державу. Вони хочуть досягти миру за будь яку ціну. Не буває миру за будь яку ціну. Мир може бути тільки разом з перемогою! І для цього потрібно пам`ятати, що не можна відступати зі своєї землі! Ні кроку назад! І сьогодні Президент робить дуже велику помилку, коли йде на вимогу мОСКВИ і намагається крок за кроком здавати українську землю. Це неправильно! Це помилка! Я боюся, щоб вона не обійшлася знову жертвами наших кращих Захисників. Москва так легко миру нам не дасть. Вона хоче знищити нашу державу і ми маємо це усвідомлювати. І домовитися про мир з нею, з пУТІНИМ не можливо! Мир можна лише відвоювати. А для цього потрібно думати не про відступи та домовленості з мОСКВОЮ, а як мобілізувати все наше суспільство, всі наші ресурси, і насамперед підготовити наше суспільство психологічно бути готовим до захисту нашої Вітчизни! І не повторяти, що ми не можемо перемогти ворога, бо він сильніший за нас. Це НЕПРАВДА! Ворог не може перемогти нас, на нашій землі, на території нашої ДЕРЖАВИ, якщо ми будемо одностайно готові її ЗАХИЩАТИ! Обов`язково він потерпить поразку і змушений буде покинути НАШУ землю. Тільки так можна захистити ДЕРЖАВУ! А ми всі маємо пам’ятати, що без держави народ ніщо, бо він не зможе відстоювати свої інтереси. Без держави народ змушений буде комусь прислуговувати, він буде в рабстві поневолювача. Тому хай нікого не заколисують ілюзії, що ось наш пан Президент хоче поїхати і десь там зустрітися в Нормандії і домовитися про якийсь мир з пУТІНИМ.  Він з пУТІНИМ не зможе домовитися так легко про мир. З пУТІНИМ він зможе домовитися тільки про умови капітуляції. Це нас не влаштовує, бо це загроза для нашої держави! Це шлях до капітуляції. Ми цього не дозволимо. І я вірю, що УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД знайде в собі сили відстояти нашу державу, нашу честь, нашу гідність. Україна має бути вічною! Щоб нам не коштувало, ми це мусимо зробити, для того, щоб не повертатися в рабство. Я впевнений, що цього ніхто не хоче. А раз не хочемо, то й не дозволимо!

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте