«Сіверяни» впевнено діяли проти «динамівців», але…

21 лютого домашній матч п’ятнадцятого туру Чемпіонату України у вищій лізі футболісти «Десни» через складні погодні умови провели у Києві на стадіоні «Динамо» імені В.В.Лобановського проти лідера першості — київського «Динамо».

З дебютних хвилин матчу кияни заволоділи ініціативою. В той же час, «Десна» грамотно оборонялася, і глядачі в першому таймі голів не побачили.

Початок другого тайму не змінив малюнку гри, динамівці продовжували проводити масовані атаки на ворота «сіверян».

На 53-й хвилині чернігівська команда вийшла вперед. Владислав Калитвинцев виконав ідеальну навісну передачу у штрафний майданчик «Динамо», і Пилип Будківський ударом головою відкрив рахунок у матчі.

Після пропущеного м’яча «Динамо» додало в інтенсивності, але чернігівці впевнено діяли в захисті.

На 87-й хвилині трапився прикрий випадок – «сіверяни» залишилися вдесятьох. Форвард «Десни» Денис Безбородько, який вийшов на заміну, примудрився протягом декількох хвилин, отримати за грубі порушення дві жовті картки, і арбітр матчу Ігор Пасхал вилучив його з поля.

Все ж таки киянам вдалося вирвати нічию на останніх хвилинах матчу. Гравець «Десни» Андрій Гітченко у власному карному майданчику зіграв рукою. Арбітр матчу після перегляду повтору, призначив пенальті, який впевнено реалізував Віктор Циганков.

Отже, після нічиєї від київського «Динамо» з рахунком 1:1 «Десна» опускається на четверту сходинку у турнірній таблиці. Лідирує в чемпіонаті київське «Динамо», друге місце посідає донецький «Шахтар», третє – луганська «Зоря».

26 лютого домашній матч шістнадцятого туру Прем’єр-ліги футболісти чернігівської «Десни» проведуть проти команди «Інгулець» із селище Петрове.

Результати матчів 15 туру:

«Десна» (Чернігів) – «Динамо» (Київ) 1:1.

ФК «Олександрія» – ФК «Минай» 3:0. ФК «Львів» – «Колос» (Ковалівка) 0:2.

«Шахтар» (Донецьк) – «Рух» (Львів) 2:0. ФК «Маріуполь» – «Зоря» (Луганськ) 0:1.

«Інгулець» (Петрове) – «Ворскла» (Полтава) 2:2. «Олімпік» (Донецьк) – СК «Дніпро-1» відбудеться 22 лютого.