Соколов проти СПУ, чи СПУ проти Соколова

Керівники Чернігівської обласної та міської організацій Соціалістичної партії України стверджують, що проти місцевого осередку СПУ поширюються брудні технології. А замовив все це колишній Чернігівський голова Олександр Соколов, впевнені соціалісти.

Подаємо заяву Чернігівської обласної та міської організацій Соціалістичної партії України.

Другий тиждень в Чернігові не вщухає кадровий скандал з призначення на посади заступників новопризначеного голови Чернігівської ОДА, одіозних Олександра Соколова і Володимира Ткача.
Нагадаємо, що Олександр Соколов є колишнім міським головою Чернігова, член партії Регіонів, людина, що займалася знесенням майдану в Чернігові, а під час окупації Криму і війни на Сході України, вітала мешканців російського Пскова як місто-побратим Чернігова.

Володимир Ткач перебував на посаді керівника «Чернігівобленерго», яке підпорядковане російському олігарху Григоришина. 

Чи мала Соціалістична партія залишатися осторонь, як це зробили всі інші? Ми зайняли принципову позицію – не допустити Соколова і Ткача на посади заступників губернатора та організували збір підписів серед мешканців Чернігова.

Лише за тиждень було зібрано близько 5000 підписів під колективним зверненням до Президента, Прем’єр-міністра та новопризначеного голови Чернігівської ОДА Олександра Мисника.

У зверненні містилася вимога не призначати на посади вищезазначених осіб на посади заступників голови облдержадміністрації і звільнення з посад радників. За цей короткий час, окрім збирання підписів, актив СПУ провів зустріч з головою ОДА і проговорив його майбутню кадрову політику. Ми отримали запевнення, що він перегляне свою позицію відносно Соколова і Ткача.

Останніми кроками, що зробила Соціалістична партія в Чернігові — ми публічно вручили представникам команди Соколова зібрані підписи, а також надали комплект підписів голові Чернігівської ОДА Олександру Миснику під час сесії Чернігівської обласної ради. Всі ці кроки ми робили публічно і відкрито. 

Підтримка населення і наша активна позиція призвели до очікуваної для нас реакції. Олександр Соколов найняв проти Соціалістичної партії і її лідерів в області так званих псевдо-активістів — серед яких Євген Волошин і Олександр Гашпар.

На жаль, в нашому суспільстві є такі особи, що за винагороду готові виконувати брудну роботу. Вони не мають партійних чи громадських уподобань. Саме цим останні тижні займаються Волошин та Гашпар – бігають з камерами, дописують в інтернеті, намагаються зірвати публічні заходи, які проводить СПУ.

Олександр Гашпар

В очах чернігівців Гашпар має сумнівну репутацію…, живе на соціальну допомогу від держави і займається підробітком на замовних акціях. Євген Волошин — псевдо активіст, не місцевий, без освіти, працював водієм в комунальному підприємстві, пишається тим, що його дід під час Другої світової війни служив поліцаєм і знищував місцеве населення. 

Євген Волошин

Для Соціалістичної партії в Чернігові дуже показово, кого колишній мер Соколов найняв працювати проти нас. Бо це свідчить про дно, якого він досяг. Якщо у Олександра Соколова залишилося хоча б трохи совісті і мужності, то міг би особисто виступити, а не підсилати своїх «шісток». 

Для новопризначеного голови ОДА така поведінка радника повинна бути також показовою і прийти до розуміння, з якими неадекватними особами має справу.

Прес-служба Чернігівської обласної організації Соціалістичної партії України

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте