Соціальне таксі запрацювало на Чернігівщині

У Носівській об`єднаній територіальній громаді на Чернігівщині запрацювало соціальне таксі.

У Носівській об’єднаній територіальній громаді, яку очолює Володимир Ігнатченко, запрацювало соціальне таксі.

Як повідомила секретар Носівської міської ради Людмила Недолуга, врученню нових спецавтомобілів для перевезення осіб із інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату, передувала наполеглива праця команди однодумців на чолі з міським головою Володимиром Ігнатченком.

«Для жителів нашої громади такий транспорт був дійсно потрібен. Про це неодноразово говорили на зустрічах у міській раді мами дітей з особливими потребами, зверталися із такими проханнями і дорослі мешканці громади, які пересуваються на візках та постійно відчувають обмеження у поїздках на більш далекі відстані», – зазначила Людмила Недолуга.

З тих громад, які подали документи торік, всього в Україні було відібрано 25 ОТГ, що стали власниками спецтранспорту.

«Насправді дуже приємно, що наша громада – єдина в області потрапила до цього переліку. Однак це не було просто, оскільки необхідно було виконати низку умов, у тому числі і фінансових зобов’язань, аби у нашій громаді запрацювала служба перевезення людей на візках», – пояснила секретар Носівської міськради.

Також Людмила Недолуга уточнила, що вже зроблено оголошення про прийняття заявок на перевезення соціальним таксі, беруть на роботу водія, вирішуються інші організаційні питання. Загалом, кожен житель Носівської громади з особливими  потребами матиме право на три безкоштовні поїздки (за рахунок міського бюджету) у межах громади, за межі ОТГ – з доплатою.

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте