СПЕЦКОР РЕГІОН — АНАЛІТИЧНЕ, ІНФОРМАЦІЙНЕ, РІЗНОЖАНРОВЕ ВИДАННЯ

СПЕЦКОР РЕГІОН – ІНТЕРНЕТ-ВИДАННЯ ПРО ВСЕ, ЩО ХВИЛЮЄ. А ГОЛОВНЕ – ЦЕ СПЕКТР НОВОГО Й ОСОБЛИВОГО БАЧЕННЯ НА ІНФОРМАЦІЙНУ КАРТИНКУ СЬОГОДЕННЯ. У ЧОМУ ЦЯ ОСОБЛИВІСТЬ? МИ – НЕЗАЛЕЖНІ! МИ САМОСТІЙНІ ВІД УСІХ ПОЛІТИКІВ, ПОСАДОВЦІВ, СУДЖЕНЬ, ОЦІНОК ТОЩО.

Ваші поради, пропозиції, зауваження ми можемо отримати за телефонними номерами:

0676971464; 0935337439; 0996279973

Зв`язатися з нами можна також письмово через форму зворотного з`язку або електронною поштою speckortv@ukr.net.

ЯКЩО ВИ ВОЛОДІЄТЕ ІНФОРМАЦІЄЮ ПРО РІЗНІ ФАКТИ – ІНФОРМУЙТЕ НАС І ЖУРНАЛІСТ (ВІДЕО-ОПЕРАТОР) НЕОДМІННО ВИЇДЕ НА МІСЦЕ ПОДІЇ ДЛЯ ФІКСАЦІЇ ПОТРІБНИХ МОМЕНТІВ.

НА НАШОМУ САЙТІ ВИ МОЖЕТЕ НЕ ЛИШЕ БЕЗКОШТОВНО РОЗМІСТИТИ СВОЇ ОГОЛОШЕННЯ, СТАТТІ НА УЛЮБЛЕНІ ТЕМИ, ВЛАСНІ ВІРШІ, ФОТОГРАФІЇ СВОГО МІСТА, СЕЛА, А Й РОЗПОВІСТИ ІНШИМ ЧИТАЧАМ ПРО ДОМАШНІХ УЛЮБЛЕНЦІВ, ПОДІЛИТИСЯ ВРАЖЕННЯМИ ВІД НЕСПОДІВАНИХ ПРИГОД, ПОВІДАТИ РІЗНІ ІСТОРІЇ З ЖИТТЯ-БУТТЯ.  

Якщо Ви не маєте можливості самі подати оголошення, то можете продиктувати текст оголошення за телефоном: 0935337439.

І ЩО ВЖЕ ТОЧНО НЕ ДРУГОРЯДНЕ – ЦЕ МОЖЛИВІСТЬ ПРИВІТАТИ СВОЇХ РІДНИХ, ЗНАЙОМИХ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, УРОЧИСТОЮ ПОДІЄЮ, РІЧНИЦЕЮ АБО СВЯТАМИ. З УМОВАМИ ПОДАННЯ ЗАЯВОК НА ПРИВІТАННЯ ТА ЗРАЗКИ ВІТАНЬ МОЖЕТЕ ПОДИВИТИСЬ ТУТ.

ТАКОЖ ВИ МОЖЕТЕ РОЗМІСТИТИ СВОЮ ІНФОРМАЦІЮ, ЯКА МОЖЕ ЗАСЛУГОВУВАТИ НА УВАГУ ГРОМАДСЬКОСТІ, НАПРИКЛАД, ПРО ЗАХОДИ, ЯКІ ВИ ПЛАНУЄТЕ ПРОВЕСТИ.

Ми будемо раді Вам допомогти!

Редактор видання Сергій Кордик

Comments are closed.