Столичні гості привезли Леоніду Яковишину приємну звістку

Днями до Героя України, генерального директора ТОВ «Земля і воля» Леоніда Яковишина завітали з почесною місією гості зі столиці.

Серед них: секретар Національної спілки журналістів України, кандидат філологічних наук Анатолій Яковець, перший заступник голови Київської організації Національної спілки журналістів України Алла Малієнко, редактор журналу «Пам’ятки України», заслужений журналіст України Анатолій Сєриков і директор видавництва «Пам’ятки України» Валентин Кондратюк.

Вони привезли з Києва і вручили Леоніду Григоровичу членський квиток та нагрудний знак члена Національної спілки журналістів України і медаль лауреата найвищої журналістської премії «Незалежність».

Як відомо, знаний в Україні і за її межами успішний аграрник, – автор двох книг під заголовком «З нестихаючим сердечним щемом», в яких зібрані статті, що публікувалися, починаючи з 1988 року, в центральних, обласних і районних газетах та журналах, в Інтернет-видання США і Канади. Та найбільш відомий аграрник-публіцист Леонід Яковишин з обласної газети «Чернігівщина», де ледь не в кожному числі публікуються його статті на злободенні і надто тривожні теми з життя українського суспільства.

Публікації Леоніда Григоровича мають великий резонанс, їх регулярно поширюють в Інтернет-мережі майже два десятки популярних сайтів. На прохання читачів, активний публіцист-аграрник зареєстрував свою сторінку в Facebook. Тепер читацька аудиторія публіцистики журналіста з хліборобів розширюється ще більшими темпами.

Свіжу статтю Леоніда Яковишина «Земля – природне творіння, а не майно, кимось надбане» читайте незабаром у нашому виданні.

Григорій Загребля

Фото Миколи Тищенка

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте