«Стоп Реванш» продовжує акцію проти ворогів України

4 вересня о 15 годині ГО «Вільні Люди» прийдуть під стіни Генеральної прокуратури України, вимагаючи прозвітувати про результати розслідування антиукраїнської діяльності Віктора Медведчука. Акція відбудеться у рамках Національної ініціативи «Стоп Реванш».

Про це активісти ГО «Вільні люди» повідомили на своїй сторінці у Фейсбук.

Про шабаш «Українського вибору» у Чернігові читайте ТУТ.
У день смерті Василя Стуса, українці нагадають: непокаране зло — зростає. Медведчук — кат не лише Стуса, а й української нації. Наразі він — головний архітектор плану з розвалу України. Саме Медведчук координує та структурує всі проросійські та реваншистські сили для повернення до влади. Зокрема, вже зараз Медведчук розпочав активну передвиборчу кампанію, з’явившись в ефірі каналу 112, генеральним продюсером якого нещодавно став його соратник: (https://youtu.be/mKsfbTCGujg).

Доказів проти нього достатньо, питання лише в політичній волі вищого керівництва країни довести відкриту проти Медведчука справу до логічного завершення – вироку суду і тюрми.

У серпні Андрій Левус, Керівник Проводу «Вільних Людей» направив звернення до Генерального прокурора Юрій Луценко та Голови СБУ Василя Грицака щодо результатів розслідування кримінальної справи проти Медведчука, яке триває вже понад 2 роки. Під зверненням підписались народні депутати Sergey Vysotsky – заступник Керівника Проводу «Вільних Людей», Oleg Medunitsya та Ганна Гопко.

2016 рік. Чернігів. Конференцію проводить генерал-полковник, народний депутат України Василь Німченко, поруч – ненависник українства, історик Михайло Коваленко

Нагадаємо, у 2016 році «Вільні Люди» розпочали кампанію «Медведчук – під арешт». Разом з заявою про вчинення злочину Медведчуком та менеджерами «Українського вибору», активісти передали до ГПУ, СБУ та МВС близько сотні підписів народних депутатів, кілька тисяч підписів громадян, зібраних у 15-ти регіонах України за арешт Медведчука.

У 2016 році за ініціативи народного депутата Андрія Левуса, Керівника Проводу «Вільних Людей», 59 народних депутатів України звернулись до Генерального прокурора з вимогою розслідувати антидержавницьку діяльності Віктора Медведчука та очолюваних ним структур. Печерський суд за поданням Левуса зобов’язав ГПУ відкрити кримінальну справу проти Медведчука, що і було зроблено. Досудове розслідування під процесуальним керівництвом ГПУ здійснює СБУ. Статті, за якими здійснюється розслідування, є серйозними (повалення конституційного ладу, підривна діяльність проти суверенітету України, фінансування тероризму) і за умови війни з РФ мали б бути для влади пріоритетними.

В контексті: 
«Вільні Люди» – українська громадсько-політична організація, створена в квітні 2013 року членами патріотичних та націоналістичних організацій з метою об’єднання зусиль у кампаніях прямої дії щодо захисту євроінтеграційних устремлінь України. Діяльність спрямована на звільнення держави від впливів Російської Федерації та реваншистів в усіх сферах: політичній, інформаційній, економічній, правовій.

Національна ініціатива «Стоп Реванш» – кампанія, спрямована на протидію російській гібридній агресії в Україні, охоплює боротьбу в інформаційній, політичній, гуманітарній сферах.

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте