Свято купальської традиції на Голубих озерах відбулося на Чернігівщині

7-8 липня 2017 року в с. Олешня Ріпкинського району на території туристичного еко-комплексу «Голубі озера» вже вшосте відбулось Свято купальської традиції «Івана Купала на Голубих озерах».

Родзинкою ж цьогорічного свята безперечно було проведення конкурсу краси «Купальська квітка» від Дому Моделей “Defile Models`City” та Креативного творчого об’єднання “Академія Зірок” (м. Чернігів), керівники Янітта Мушинська та Марія Пакратьєва.

Дев’ять чарівних учасник виборювали титул Пані «Купальська квітка» та корону красуні. Дівчата продемонстрували свою красу, грацію та артистизм у 4 виходах в різних костюмах та конкурсі на знання купальських традицій.

Найкращих обирало глядацьку журі за підсумками голосування оплесками. Інтрига, хто ж стане переможницею тривала до останнього, адже глядацькі симпатії розділились навпіл. Організатори конкурси вирішили розділити титул між двома чарівними фіналістками Марією Колотило та Даною Потаповою. Голубі озера 2017 (1)

Заступник голови Чернігівської ОДА Леонід Сахневич урочисто привітав переможниць, а голова Благодійного фонду ім. С. Русової Іван Чаус подарував кожній з фіналісток головний приз конкурсу – сертифікат на романтичний відпочинок на двох у туристичному комплексі «Голубі озера». Всі учасниці конкурсу отримали квіти та сувеніри від організаторів свята Благодійного фонду ім. С. Русової та Департаменту культури і туризму, національностей та релігій ОДА.

Голубі озера 2017 (7)Завершилося свято Івана купала на Голубих озерах феєричною естрадною програмою від колективу концертних виконавців обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм та солістів театру естради «Феєрія».

Впродовж свята на території комплексу «Голубі озера» працювали виставки майстрів декоративно-прикладного мистецтва Чернігівщини, майстер-класи з традиційних ремесел та виставка «Чернігівщина туристична». Серед розваг були представлені різноманітні види водного туризму і відпочинку, велосипедні екскурсії, тролей над озером та багато іншого.

По завершені дійства, ведучі святкової та фестивальної програми артисти обласного філармонійного центру Інна Василенко та Дмитро Обєдніков подякували всім організаторам та учасникам цього яскравого, емоційного та насиченого культурно-мистецькими подіями заходу.

Організатори святкових заходів: Чернігівська обласна державна адміністрація, Чернігівська обласна рада, Департамент культури і туризму, національностей та релігій обласної державної адміністрації, Благодійний фонд ім. Софії Русової, обласний методичний центр навчальних закладів культури і мистецтв, обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм, Ріпкинська районна державна адміністрація підготували цьогоріч насичену і цікаву різножанрову культурно-мистецьку та розважальну програму.  

Інформацію підготувала головний режисер святково-фестивальної програми, провідний спеціаліст Департаменту культури і туризму, національностей та релігій ОДА Ірина Дерейчук

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте