Силовики Чернігівського гарнізону почали змагатися на стадіоні

На спортивній базі оперативного командування «Північ» урочисто розпочали змагання з мініфутболу серед команд силовиків Чернігівського гарнізону. Чемпіонат такого масштабу проходить вперше.

Змагання організували за ініціативи оперативного командування “Північ” та 8-го управління військової контррозвідки Головного управління ВКР ДК СБУ. Присвятили спортивне змагання двом важливим датам – Дню Державного Прапора України та Дню Незалежності нашої держави. Тож офіційно змагання відкрили після того, як традиційно і символічно капітани команд підняли Державний прапор України.

— Для нас велика честь приймати цей чемпіонат саме на нашій базі. Такими заходами ми демонструємо свою міць, високу фізичну культуру, спортивну підготовку. Адже це один із важливих аспектів бойової підготовки військових взагалі. Крім того, змаганнями такого масштабу ми показуємо, що силові структури Чернігівського гарнізону завжди пліч-о-пліч – і у спорті, і у захисті інтересів держави. Саме тому ми присвячуємо цей чемпіонат двом важливим датам: Дню Державного прапора та Дню Незалежності України, — сказав у вітальному слові командувач військ ОК «Північ» генерал-майор Валерій Залужний.

Командувач побажав бути переможцями не тільки на спортивній арені, але й завжди на життєвому шляху.

Вітав учасників чемпіонату і директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА Андрій Кужель.

Уже в перший день на поле вийшли команди чернігівських управлінь Служби безпеки України, Державної служби надзвичайних ситуацій, 8 навчального центру Державної спеціальної служби транспорту та Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки. Збірна ОК «Північ» вийде на спортивну арену 17 серпня. Усього ж за перемогу боротимуться 11 команд, які гратимуть у двох групах щодня.

Фінал відбудеться безпосередньо на День Незалежності України.

— Було прийнято спільне рішення провести цей чемпіонат та приурочити його до Дня Державного прапору України та Дня Незалежності України з метою залучення військовослужбовців та працівників силових структур до активних занять спортом, підвищення їх фізичної підготовленості, спортивної майстерності, для організації змістовного дозвілля, — прокоментував начальник фізичної підготовки і спорту ОК «Північ» підполковник Руслан Карпінський.

Очільник «військового» спорту висловив сподівання, що чемпіонат стане традиційним, а бажаючих взяти участь у ньому побільшає.

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте