Тимошенко прокомментировала подписание томоса для новой церкви

Лидер партии «Батькивщина» Юлия Тимошенко назвала подписание Константинополем томоса для Православной Церквы в Украине символом духовной идентификации нации.

5 января 2019 г. Константинопольский патриарх Варфоломей подписал томос для новой украинской церквы, которую отныне именуют еще и как «Святейшая церковь Украины».

6 января томос официально вручат нашему митрополиту Епифанию.

В своем обращении Вселенский патриарх Варфоломей сказал: «Набожный Украинский народ ждал этого благословенного дня целых семь веков» …

«Иногда слышу, как люди выражают недовольство «церковной пропагандой». Мол, мы — светское государство, а потому не стоит насильно навязывать нам ценности и предпочтения какой-то отдельной конфессии», — пишет Юлия Тимошенко в facebook.

Лидер ВО «Батькивщина» подчеркнула, что «здесь мы имеем дело не только с церковной политикой, не только с верой и не только с православными таинствами. Томос — это маркер. Это символ духовной идентификации нации и огромный стимул к единству Украины».

«Пусть помогает всем нам Господь на нашем пути. С верой в Украине, с верой в лучшее будущее! Вперед, Украина!»

Заглавное фото: Reuters

Привітання Юлії Тимошенко з Новим роком та Різдвом

Щиро вітаю всіх християн, які святкують світле Різдво Христове за григоріанським календарем! Сніг ішов півдня й цілу ніч, принаймні у Києві. Тепер будемо зі справжнім зимовим святковим настроєм і на Новий рік, і на обидва Різдва! До речі, мені доводилося зустрічати людей, які обурювалися “подвійним Різдвом”. Я їм кажу: навпаки, це – чудово, що у нас два Різдва. Ми живемо в цікаві, насичені і змістовні часи. Ми вигадуємо нові слова та нові жанри, ми впроваджуємо нові свята, ми прямо на ходу творимо нову культуру. Ми толерантні й полікультурні. Це дуже добре й класно! Залишилося до цього ще додати достойний рівень життя, на який заслуговує Україна. Але цього ми також неодмінно досягнемо, і вже зовсім скоро, я обіцяю!Не забувайте, що дні Різдва – це ще й час великого милосердя. Робіть добро і творіть любов. Хай допомагає нам всім Господь!Щастя Вам, успіхів, родинного затишку і тепла! Хай все буде добре! Зі світлим Різдвом Христовим!

Юлія Тимошенко 发布于 2018年12月24日周一

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте