У 2016 р. Чернігівською митницею перераховано до бюджету 4,5 млрд грн

Протягом минулого року обсяги надходжень митних платежів до державного бюджету склали 4,5 млрд. грн. Про це повідомили у Чернігівській митниці ДФС.

У порівнянні з позаминулим роком надходження зросли майже на 175 млн. гривень. Аналізуючи тенденції до збільшення надходжень, у митниці констатують, що 2016-й вирізнявся зростанням обсягів ввезення мінеральних добрив, тютюнової сировини та сигарет. У той же час зафіксовано зменшення обсягів ввезення через Чернігівську митницю та сум митних платежів при оформленні нафтопродуктів, метилового спирту, скрапленого газу.

Показник середньоденного перерахування у минулому році склав 18,2 млн. гривень, що на 629 тисяч гривень більше ніж у позаминулому.

У розрізі податків найбільшу частку становить податок на додану вартість – 3,9 млрд. гривень. На другому місті – ввізне мито, якого сплачено та перераховано 540,9 млн. грн., потім акцизний податок – 23,7 млн. грн., єдиний збір – понад 23 млн. грн., вивізне мито – 6,3 млн. грн. та плата за виконання митних формальностей – майже 2 млн. гривень.

Серед основних бюджетоформуючих товарів – мінеральні добрива, шини та покришки пневматичні гумові, сигарети, тютюн промислового виробництва та тютюнова сировина, трактори, фільтропалички, пиво, джути із ацетатного волокна, папір та картон.

Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області

Ще цікаві публікації

Залиште свій коментар

Дякуємо за Вашу думку