У Чернігові саме так проводять тендери

12 вересня 2017 року відбулося засідання тендерного комітету Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації щодо результатів проведеного аукціону по об’єкту: «Реконструкція очисних споруд с. Снов’янка Чернігівського району — 1-й пусковий комплекс». 

Тендерним комітетом було прийнято рішення про укладання договору з підрядною організацією ТОВ «Буд Актив Груп». Вартість будівельних робіт по об’єкту становить 1413225,07 грн.
Дивність тендеру щодо ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ  «БУД АКТИВ ГРУП» ( ТОВ «БУД АКТИВ ГРУП» ), ідентифікаційний код підрядної організації 41399900, полягає ось у наступному.
Підрядна організація зареєстрована в квартирі (?) за адресою: 14034, Чернігівська обл., місто Чернігів, вулиця 1 Травня, будинок 191-А, квартира 126. Дата реєстрації: 15.06.2017. Номер запису: 1 064 102 0000 013284.
Дата взяття на облік до органів статистики, Міндоходів, Пенсійного фонду України 15.06.2017. Керівник — БАЛУБА ОЛЕКСАНДР ЛЕОНІДОВИЧ.
Інформація підтвержується Згідно запиту до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань на сайті  https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch.
Виникає декілька цілком логічних запитань до Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації, яким керує вже відомий по різних «оборудках» Богдан Нечепа, що вже проводив дивні тендери та не виплачує в повному обсязі заробітну плату працівникам «свого» управління.  Так ось: чому було підписано договір саме з  ТОВ «Буд Актив Груп», чи є у підприємства досвід виконання аналогічних робіт, чи є у підприємства обладнання та матеріально — технічна база для виконання цих робіт, чи є у підприємства працівники відповідної кваліфікації для виконання робіт та за яку кількість працівників були зроблені відрахування з податків за період червень — липень 2017 року, якщо підприємство не пропрацювало трьох місяців з дати реєстрації? Невже так і не буде жодної реакції стосовно керівництва Управління капітального будівництва від голови Чернігівської обласної державної адміністрації Валерія Куліча, а, може, й правоохоронних органів?

Ще цікаві публікації

Залиште свій коментар

Дякуємо за Вашу думку