Акценти Армія Місто На часі Популярне Силовики Слайдер Усі новини Фото Чернігівщина 

У Чернігові вчать молодь шанувати тих, хто вирушає у військо

24 квітня в Чернігові відбулася важлива подія – проводжали на строкову військову службу 50 кращих синів Сіверської землі. Урочиста відправка відбувалася біля старовинної козацької церкви, що розташована на в’їзді до міста.

Направляти хлопців з цього місця по військовим частинам ЗСУ та іншим військовим формуванням вже стало доброю традицією. Адже Катерининська церква (козацький кафедральний собор святої великомучениці Катерини ПЦУ) побудована в пам’ять про героїзм козаків Чернігівського полку, виявлений ними під час штурму турецької фортеці Азов в 1696 та є одним із символів Чернігова.

— Ми залучаємо громадян, щоб вони віддали шану тим хлопцям, які не ховаються від виконання своїх обов’язків, а вирішили стати справжніми чоловіками і захисниками, — розповів заступник військового комісара Чернігівського обласного територіального Центру комплектування та соціальної підтримки Вадим Лільчицкий.

На урочистості завітало близько 600 школярів – учнів 11 класів, представники громадських та ветеранських організацій, учасників АТО/ООС та інші городяни. Організовані виступи з рукопашного бою представників Національної Гвардії України та показовий виступ кінологів ДПС. Родзинкою цього заходу стало дефіле військового оркестру командування Сухопутних військ Збройних Сил України і символічний коридор пошани для призовників.

Коридор пошани з кожним роком довшає. У Чернігові впевнені, що колись він протягнеться на понад кілометр — від «Катеринки» аж до центральної площі славного Чернігова.

 

 Олександр Штупун. Фото автора

Ще цікаві публікації

Залиште свій коментар

Дякуємо за Вашу думку