У Чернігові відкрили сучасний офіс «Open Space»

Відтепер скористатися послугами в сфері державної реєстрації актів цивільного стану через систему «Open Space» (відкритий простір) зможуть чернігівці та гості нашого міста.

Сучасний центр європейського зразка відкрили у Чернігівському палаці урочистих подій за участю заступника Міністра юстиції України з питань державної реєстрації Ірини Садовської, начальника Управління державної реєстрації актів цивільного стану Департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України Ірини Дубиківської, міського голови Владислава Атрошенка та керівника Чернігівської юстиції Олега Трейтяка.

«Маємо сьогодні ювілейне 25 відкриття сервісу «Open Space» і це означає, що ініціативи Міністерства юстиції працюють не на папері, а втілюються в життя», — так відкрила захід Ірина Садовська. За її словами новий формат дозволяє відійти від кабінетної роботи, коли люди займають черги і годинами чекають прийому.

Ірина Дубиківська відзначила, що раніше відділи ДРАЦС були іншими – закритими, а зараз працюють по-новому – без черг і часових затрат. І сьогоднішній відкритий «Open Space» працюватиме не для Міністерства юстиції, а саме для громади. Розуміння і підтримка місцевої влади з боку Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка і допомогли зробити якісний сервіс.

«Відкритий простір надання послуг – це простота, зручність і доступність. Працюємо і далі для людей», – підсумував захід Олег Трейтяк.

Він особисто пересвідчився у швидкості отримання документів через «Open Space» — свідоцтво про народження отримав за лічені хвилини.

Відсьогодні всі бажаючі зможуть отримати в найкоротші терміни 14 реєстраційних послуг, зокрема, зареєструвати народження дитини, подати та зареєструвати шлюб і розірвання шлюбу, подати заяву на зміну імені та за потреби отримати всі необхідні документи щодо проведених реєстраційних дій. Сплатити послуги стало можливим через термінал і вже не потрібно як раніше шукати банківське відділення.

 

Інна Кебец

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте