У Чернігові військові змагалися за кубок із рукопашного бою

17 лютого у Чернігові пройшов чемпіонат із рукопашного бою на першість оперативного командування «Північ». На татамі боролися військовослужбовці з 11 команд, що представляли військові частини з чотирьох північних областей України.

У підсумку за сумою балів перше командне місце вибороли військові з 26 артилерійської бригади ім. генерал-хорунжого Р. Дашкевича. Друге – спортсмени з 30 окремої механізованої бригади ім. князя К. Острозького. На третій сходинці – воїни 58 окремої мотопіхотної бригади ім. гетьмана І. Виговського. Медалями та грамотами були нагороджені спортсмени і в особистих заліках у кожній із вагових категорій.

— Це щорічний чемпіонат у рамках спартакіади оперативного командування «Північ». Цього року, як і завжди, він пройшов успішно. Головне, що бої пройшли без серйозних травм. Тепер будемо готувати команду від «Півночі» на змагання на рівень Сухопутних військ Збройних Сил України, – розповів начальник служби фізичної підготовки та спорту підполковник Руслан Карпінський.

Протягом змагань ніхто з учасників та глядачів не постраждав: кваліфіковану медичну допомогу вчасно надавали чергові представники медичної служби.

Чемпіонат проходив за допомоги та підтримки Чернігівської обласної організації Громадської організації «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Україна».

Світлана Халімоненко

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте