У Чернігові юнаки змагалися за приз футбольного Кубку «Coca-Cola»

11 травня у Чернігові на стадіоні «Юність» за підтримки Чернігівської обласної федерації футболу пройшли фінальні змагання обласних змагань з футболу серед юнаків 2004 року народження на призи клубу «Шкіряний м’яч – Кубок «Coca-Cola».

Про це повідомили в Чернігівській обласній федерації футболу.

На футбольному полі зустрічалися команди Чернігова, Семенівки, Прилук.

За результатами проведених змагань перше місце посіли учні ЗОШ № 35 з міста Чернігова. Другими стали учні чернігівської ЗОШ № 12. А третє місце посіли учні Прилуцької ЗОШ № 3.

«Кращим воротарем» серед учасників фіналу став Ященко Дмитро (Чернігів), «Кращий нападник» – прилучанин Ільченко Назар, а «Кращий захисник» – Щукін Єгор з Чернігова.

Кращим в ударах на точність став чернігівець Ященко Дмитро, а в ударах на дальність кращий результат показав також чернігівець Ляскорунський Богдан. Найбільш вправно жонглював м’ячем став Денис Кільдій з Чернігова.

Учасники та переможці фінальних змагань отримали заслужені нагороди, цінні подарунки та футбольні м’ячі, які були надані Чернігівською обласної федерацією футболу.

Голова федерації Геннадій Прокопович у своєму зверненні до учасників турніру привітав всіх із завершенням чергового етапу обласних змагань та побажав юним футболістам подальших успіхів у досягненні головної мети – отримання звання «Чемпіона».

Отже, представляти нашу область у Всеукраїнських змаганнях в старшій віковій групі буде команда загальноосвітньої школи № 35 з Чернігова.

Вітаємо переможців та бажаємо їм успіхів у подальшій боротьбі!