У Чернігові презентували новий сервісний центр МВС

23 травня 2018 року у Чернігові почав працювати оновлений сучасний сервісний центр МВС України.

Відтепер сервісний центр МВС — по-новому і якісно надаватиме необхідні послуги. Принаймні, на цьому акцентували увагу керівники цієї установи.  А прибув на відкриття закладу зі столиці сам керівник сервісної служби Владислав Криклій.

«Відтепер у Чернігівській області оновлено всі сервісні центри МВС. Сучасні та прозорі центри, оформлені в єдиному візуальному стилі також працюють у ПрилукахНіжині та Мені, а в населених пунктах, де немає стаціонарних сервісних центрів МВС, громадян обслуговує мобільний сервісний центр МВС. Центр у Чернігові щоденно зможе надавати близько 150 послуг», – коментує начальник Головного сервісного центру МВСВладислав Криклій.

На такі заходи завітав, як і годиться, Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Незалежно від місця реєстрації швидко та надійно громадянам надаватимуть адміністративні послуги з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, видачі та обміну посвідчень водія, допуску до перевезення деяких вантажів, надання довідок про несудимість тощо.

У центрі працює електронна черга, камери відео спостереження та інше обладання, необхідне для функціонування сервісної служби. А клієнтів обслуговує професійний персонал.

За останні два роки в новоствореній структурі цієї служби відбулися кардинальні зміни. Серед впроваджень онлайн-замовлення, довідки про відсутність судимості, введення нових екзаменаційних питань, за якими складають іспити для отримання посвідчення водія. До речі, тепер вони є у відкритому доступі на сайті Головного сервісного центру МВС. Також працює онлайн-тренажер для підготовки до теоретичного іспиту з Правил дорожнього руху.

З початку нинішнього року в Чернігівській області діє пересувний сервісний центр МВС. Послугами такого мобільного центру вже скористалися мешканці таких населених пунктів як Бахмач, Носівка, Кіпті. Пересувний пункт діятиме в тих містах та селах, де відсутній стаціонарний сервісний центр.

Якщо хтось завітає до центру з діточками, тут обладнана спеціальна кімната для малечі. Завітав до неї під час презентації і начальник Головного сервісного центру України Владислав Криклій і з дозволу батьків охоче сфотографувався.

Новий сервісний центр МВС у Чернігові працює за адресою вул. Шевченка, 162-а, з вівторка по суботу і що важливо для клієнтів — без обідніх перерв. Понеділок та неділя – вихідні дні.

Отримати консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна за телефоном (044) 290-18-99 або запитати на офіційній сторінці Facebook Головного сервісного центру МВС. Прочитати доступно викладену інформацію можна на сайті hsc.gov.ua та подивитись на YouTube-каналі відео-інструкції щодо отримання послуг.

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте