У договорняках звинуватив Антон Поляков двох нардепів

Про міцний тандем у партнерських й ділових зв`язках окремих депутатів з різних політичних сил розповів народний депутат України Антон Поляков у  Телеграм-каналі.

«Що спільного між співучасником у розкраданні 2 млрд гривень з Аграрного фонду і китайського зернового кредиту Валерієм Давиденком та заступником голови фракції «Слуга Народу» у Верховній Раді Павлом Халімоном?» — запитав нардеп і одразу ж дає сам відповідь (авторська стилістика далі збережена).

— Насправді дуже багато. За п’ять років вони пройшли разом партію «Наш край», аграрні теми, президентську кампанію і дуже плідно попрацювали на цих виборах до Верховної Ради. Так плідно, що Паша Халімон, як керівник облштабу Зе-команди, поставив кандидатом на 210 окрузі в Прилуках свого кума Дмитра Пахомова, який успішно діяв і злив перемогу Борису Приходьку, — розповідає Поляков.

Народний депутат від Чернігова та деяких навколишніх сільських населених пунктів вдається навіть до розкриття доволі пікантної інформації.  Далі — пряма мова Антона Полякова (стилістика авторська збережена):

— Щоб ви розуміли, Приходько — давній партнер Валерія Давиденка і співучасника у справі про розкрадання 2 млрд з Аграрного фонду і саме по ньому вже другий рік триває суд, який всіляко затягується. Свого кума за самопожертву і поразки Павло Халімон пообіцяв висунення в мери Прилук, а також запевнив, що його кампанію профінансує група Приходько-Давиденко. Саме Халімон з Корнієнком зробили все, щоб подібне сталося і на окрузі 208, де йшов Давиденко. А ще вони злили 206 округ Микитасю.

Але, не дивлячись на їх бажання протягнути чергового {…}, люди зробили вибір на мою користь. Про все це я неодноразово повідомляв, як Богдану, так і Зеленському. А ще вимагав розібратися з продажем округів і залученням цих людей до відповідальності. Як бачите, розібралися — я позафракційний, а Халімон з Давиденком і далі мило спілкуються за колонами Верховної Ради, адже занадто багато невирішених справ у хлопців, про яких обов’язково розповім надалі…

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте