У захисній смузі невідомі знищили 62 дерева

Незаконну рубку дерев виявлено у прибережній захисній смузі вздовж берега старого русла р. Десна біля с. Соколівка Козелецького району.

Фахівці Державної екологічної інспекції у Чернігівській області під час здійснення заходів державного нагляду за дотриманням вимог природоохоронного законодавства на території Козелецького району встановили, що у вищезазначеному місці знищено 62 дерева (59 верби та 3 тополі).

Дерева залишені на місці та знаходяться на березі водойми, а деякими перегороджено польові дороги, які ведуть до річки. Окрім того, порубковими рештками та частинами зрубаних дерев перегороджено та захаращено вхід старого русла в р. Десну. Переважна більшість незаконно зрубаних дерев відноситься до категорії сироростучі.

Осіб, причетних до знесення зелених насаджень, на місці не виявлено. Інспекторами викликано слідчо-оперативну групу Козелецького відділення поліції.

Проведено розрахунки розмірів збитків, заподіяних внаслідок незаконної рубки, на загальну суму 516 тисяч гривень.

З метою встановлення осіб порушників, притягнення їх до відповідальності та відшкодування завданих збитків відповідні матеріали направлено до Козелецького відділення поліції Ніжинського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області.Марія Плетінь

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте