У заповідних урочищах та парках Чернігова гине дуже багато дерев

Депутати Чернігівської міської ради підтримали звернення до міністерства аграрної політики і продовольства щодо необхідності захисту соснових лісів від шкідників.

Згідно з документом, за інформацією лісових господарств, близько 10 тис. га лісів уражені шкідниками – короїдами, що складає 5-6 млн дерев.

«Масштаби ураження стають помітними і в обласному центрі, де у прилеглих соснових лісах, заповідних урочищах та парках гине дуже багато дерев. Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» м. Чернігова уражений шкідниками-короїдами. За інформаціє Державної екологічної інспекції у Чернігівській області, більше 900 дерев постраждали у цьому парку тільки за 2017 рік. Також прилеглі соснові лісові господарства до мікрорайонів «Подусівка», «Масани» та заповідне урочище «Святе» мають ознаки ураження шкідниками», – говориться у тексті звернення, яке ініціювали у депутатській фракції політичної партії «Наш край».

Чернігівська міськрада просить профільне міністерство створити координаційну раду, яка працюватиме над розробкою заходів щодо профілактики, лікування, відновлення і збереження лісів. А також виділити додаткові кошти для боротьби з шкідниками лісів Державному агентству лісових ресурсів України.

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте