Ветерани чернігівської «Десни» — незмінні Чемпіони!

Ось уже три роки поспіль команда Чернігівських ветеранів футболу «Ветеран-Десна» стає Чемпіоном України з футзалу серед команд ветеранів 65 років і старше.

Черговий Чемпіонат України з футзалу серед команд ветеранів 65 років і старше проходив 14 – 15 квітня в Житомирі.

Невдалий старт чернігівської команди не збив бойового настрою наших ветеранів. Програвши з мінімальним розривом в одне очко харківському «Комунару», гравці команди впевнено перемогли фастівський ФК «Динамо» (2:0), львівський «Енергетик» (3:0) та зеленодольский «Енергетик» (3:2). Гравці команди «Ветеран «Десна» стали беззаперечними лідерами цьогорічного Чемпіонату і втретє отримали Кубок Чемпіонату та золоті медалі переможців.

Володимир Стоян вчергове отримав звання «Кращого бомбардира Чемпіонату», а Сергій Москаленко став «Кращим гравцем команди».

Напевно, допомогли чернігівській команді і футбольні м’ячі та комплекти ігрової форми, подаровані ветеранам Чернігівською обласною асоціацією футболу.

Вітаємо з перемогою Володимира Стояна, Валерія Свєшнікова, Володимира Лобанова, Анатолія Осавальчука, Петра Шевченка, Сергія Москаленка та Анатолія Бегояна!