Відбувся футбольний турнір серед вихованців психоневрологічних закладів

На початку червня в Києві відбувся турнір Міжнародної Футбольної Ліги серед вихованців психоневрологічних та дитячих будинків-інтернатів Seni Cup 2017.

В цьому році 16 футбольних команд з різних куточків України приїхали для того, щоб змагатися за національну першість. Футбольний турнір Seni Cup проходить за всіма офіційними правилами FIFA з суддівською командою від Федерації футболу України.

Відкрили матч та привітали учасників заступник посла Республіки Польща в Україні пан Яцек Жур, віце-президент Асоціації футболу інвалідів України Юрій Титаренко, перший віце-президент Федерації футболу м. Києва Віктор Старовойт, генеральний директор ТОВ «Белла-Трейд» Міхал Вишневські, координатор міжнародної ліги Seni Cup Міхал Копач, начальник Управління у справах людей похилого віку та надання соціальних послуг Оксана Суліма, директор по маркетингу компанії «Мікон-трейд», ТМ Globex Євген Коршиков та інші поважні гості.

Переможцями національного етапу Seni Cup у 2017 році стали вихованці Смілянського дитячого будинку-інтернату з Черкаської області. Друге місце посіла команда Зяньковецького психоневрологічного інтернату з Хмельницької області. Третє місце зайняла збірна Стрижавського дитячого будинку-інтернату з Вінницької області.

Команди, що посіли перше та друге місце у змаганні представлять Україну на міжнародному фіналі Seni Cup у Польщі. В місті Торунь у липні зустрінуться команди більше ніж з 10 європейських країн, які поборються за звання чемпіона турніру.

«Вже дванадцятий рік поспіль компанія «Белла-Трейд» організовує турнір Seni Cup в Україні. За цей час команди стали великою родиною, яка чекає зустрічі кожного року у червні. Завдяки турніру вихованці психоневрологічних інтернатів стають відкритими, в них з’являється спільна мета, а головне – вони об’єднуються. З кожним роком турнір стає все більш професійним. Наші футболісти показують високі результаті не тільки в Україні, а й на міжнародному фіналі. В 2015 та 2016 роках саме команда з України зайняла перше місце та стала переможцем міжнародного футбольного матчу Seni Cup. Я бажаю нашим командам достойно представити Україну у Польщі і здобути третю поспіль перемогу!» – прокоментував турнір генеральний директор компанії «Белла-Трейд», що організувала турнір Seni Cup 2017, Міхал Вишневські.

Під час урочистого відкриття турніру на учасників чекав виступ народної артистки України Наталі Бучинської, привітання від футболіста Сергія Погорєлова, майстер-класи по виготовленню святкових листівок, символічний запуск кульок-бажань та багато іншого. На відкритті учасників пригощали ласощами – традиційним святковим тортом Seni Cup, частуванням від McDonalds. Водним партнером турніру була природня «Моршинська».

Кожна команда учасників отримала медалі, почесні грамоти та подарунки від партнерів та організаторів турніру. ТМ Globex нагородила команди, які посіли перше, друге та третє місця, електронними книгами Smart Book. Канал «112 Україна» відзначив кращого гравця турніру, на думку телеканалу та нагородив медаллю. Федерація футболу України подарувала кожній команді футбольного м’яча для подальших тренувань. Крім того, страхова група PZU Україна надає страхові полюси командам, які відправляються на міжнародний матч до Польщі.

На турнірі також було визначено та нагороджено електронними книгами Smart Book від ТM Globex та пам’ятними подарунками від Федерації Футболу України кращих футболістів турніру у номінаціях: кращий захисник, півзахисник, нападаючий та воротар. Кращим тренером турніру став представник Смілянського дитячого будинку-інтернатукоманди, що виграла турнір Seni Cup 2017.

Щороку турнір проходить за підтримки Міністерства соціальної політики України, Посольства Республіки Польща в Україні, Федерації футболу України, Федерації футболу м. Києва та компанії TZMO SA.

Нагадаємо, що турнір Seni Cup заснований у 2000 році в Польщі. У 2003 році ініціатором проведення турніру в Україні стала компанія «Белла-Трейд» – офіційний імпортер продукції ТМ Seni в Україні. Футбольні змагання відбуваються в Польщі, Угорщині, Чехії, Словаччині, Німеччині, Росії, Латвії, Литві, Білорусі та Україні.