Відкрили пам’ятник офіцеру “Легіону Свободи” Євгенові Лоскоту

На Чернігівщині за участі Олега Тягнибока відкрили пам’ятник офіцеру “Легіону Свободи” Євгенові Лоскоту.

2 липня 2017 року в смт. Десна, що на Чернігівщині, відбулося відкриття та освячення пам’ятника офіцеру “Легіону Свободи” Євгенові Лоскоту, який героїчно загинув у вересні 2014 року біля підніжжя Веселої Гори неподалік Луганська.

Захід відбувся за участі Голови ВО “Свобода” Олега Тягнибока, очільника Чернігівської обласної “Свободи” Руслана Андрійка, батька героя, депутата Гончарівської селищної ради свободівця Олександра Лоскота, його мами, голови Козелецької районної організації ВО “Свобода” Ксенії Лоскот, рідних, друзів та побратимів-однопартійців.

У своєму виступі Олег Тягнибок зазначив:”Зараз, на відміну від кількох останніх років, чимало хто себе називає “патріотом”. І воно, певно, так і є: патріот ‒ це той, хто любить свою Батьківщину, свою землю. Але є націоналісти ‒ дієві патріоти, які ціною свого життя готові захищати своє, заради себе, заради родини та Батьківщини. Євген Лоскот ‒ капітан Збройних Сил України ‒ був справжнім націоналістом. Зараз ми так само тих, хто перебуває на фронті, хто мобілізований і захищає Україну, називаємо героями. Але серед героїв є легенди ‒ ті люди, які зробили вчинок. Такий вчинок зробив наш побратим Євген Лоскот. Він не просто пішов на небеса, він своїм життям захистив життя своїх побратимів, що були поруч. Про таких, як Євген Лоскот, мають писати книжки й знімати фільми. Про них треба розповідати дітям у школах. Це люди, яких потрібно боготворити. З іншого боку, нація сильна й має майбутнє, якщо має таких дітей, таких героїв, з яких можна брати приклад”.

Також на відкритті виступили начальник 169-го навчального центру Сухопутних військ ЗСУ полковник Віктор Ніколюк, Деснянський селищний голова Юрій Асташевський, голова Чернігівської обласної “Свободи” Руслан Андрійко, священики о. Ярослав та о. Василій, військовослужбовець-побратим Євгена Лоскота Костянтин Фартушний, представник КУНу Галина Сорока, однокласниця Євгена, очільниця Козелецького осередку ГО “Єдина родина” Олена Музика.

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте