Відкрили перший оновлений сервісний центр МВС

У Києві відкрили перший територіальний сервісний центр Міністерства внутрішніх справ.

Найближчим часом подібні сервісні центри планується відкрити у Харкові, Черкасах, Дніпропетровську, Маріуполі та Львові. Набір нових працівників відбувається на конкурсній основі, кожен бажаючий працювати у ТСЦ проходить стажування. Основними вимогами до стажерів є: громадянство України, вік від 18 років, вища освіта за рівнем бакалавр, спеціаліст або магістр та відсутність судимостей.  Перевага надається  кандидатам, які раніше не працювали у відомствах, що підпорядковуються МВС.

сервісний центр мвс (2)На сьогодні стажування вже відбувається у наступних областях: Київській, Львівській та Дніпропетровській. Зі статистичними даними стажування та анкетою для заповнення можна ознайомитись на офіційному сайті Головного сервісного центру МВС України − http://hsc.gov.ua.

сервісний центр мвс (3)Чернігівська область також не залишиться поза увагою. На офіційному сайті ГСЦ МВС України розміщено графік стажувань, відповідно якого стажування в Чернігівській області розпочнеться у вересні 2016 року.

За  детально інформаціє стосовно стажування слідкуйте у ЗМІ, а також на  сайті ГСЦ МВС України та на офіційній сторінці у мережі «Facebook»  РСЦ МВС в Чернігівській області.  

й області.

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте